Tag: szkoły języków obcych

Tag: szkoły języków obcych

Szkoła języków obcych – dylemat

  

Szkoła języków obcych wcale nie jest taka prosta do wybrania. Ofert jest przecież multum. Sprawdźmy więc doświadczenie danej szkoły i wykształcenie kadry pedagogicznej.

Wiele osób stwierdza, że na pewno w nauce językaobcego albo w podszkoleniu się z pewnością pomoże szkoła języków obcych. No właśnie. Dzisiaj szkoły językoweznajdziemy na każdym kroku. Codziennie dociera do nas mnóstwo ogłoszeń orazróżnego rodzaju ofert. Co jednak powinniśmy wybrać? Na co się zdecydować? Wartobyć czujnym i sprawdzić każdy sz..

Nauka francuskiego – gdzie?

  

Nauka francuskiego staje się coraz popularniejsza. Francuskiego można uczyć się w szkołach językowych czy z prywatnym korepetytorem. Wszystko zależy od tego, na co się zdecydujemy.

To, że wiele osób zna dzisiaj język angielski przynajmniej w stopniu średniozaawansowanym już nikogo nie dziwi. Rzeczywiście, nie ma w tym zupełnie nic nienormalnego. Stawiamy na swój angielski, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w dzisiejszych czasach znajomość tego właśnie języka obcego ma ogromne znaczenie. Nie oznacza to ..

Zapomniana nauka rosyjskiego

  

Wydaje się, że nauka rosyjskiego jest dzisiaj zapomniana. To jednak nieprawda. Wiele osób uczy się tego języka, a to w szkole językowej, u korepetytora czy samodzielnie – w domu.

Wiele osób w starszym i średnim wieku zna tego język lub nieco go pamięta. Młodzi ludzie jednak uważają, że nauka rosyjskiego jest zupełnie bez znaczenia. Oczywiście, nie jest to prawdą. Nauka rosyjskiego może naprawdę zaowocować. Musimy tylko wiedzieć, gdzie powinniśmy się go uczyć. Wiele osób jest zdania, ż..